Cześć, jestem Tomasz! Chociaż z wykształcenia jestem muzykiem to od wielu lat zajmuję się też fotografią. Odkąd kupiłem pierwszy aparat moja pasja do fotografii rozwijała się w zawrotnym tempie, prowadząc mnie przez poznanie tajników wiedzy technicznej aż do niesamowitej fascynacji światłem i wrażliwości na nie.  
Cała ta droga doprowadziła mnie do konstatacji, że chcę aby fotografia stałą się też moją pracą. Skąd takie odkrycie? Pamiętacie "Laskę" z filmu "Chłopaki nie płaczą" i scenę na balkonie dotyczącą życiowych wyborów? No właśnie :) A zatem jestem tutaj i robię to co naprawdę kocham. 
Fotografia nie jest dla mnie zwyczajnym rejestrowaniem rzeczywistości która nas otacza. Dzięki niej można pokazać dużo więcej: radość, wzruszenie, smutek, ból i cierpienie. Można pokazać jedzenie w taki sposób, że oglądając zdjęcie czujemy jego smak, wyobrażamy sobie chrupkość skórki chleba czy zwyczajnie odczuwamy błogi klimat spokojnego śniadania, które jedliśmy kiedyś podczas urlopu na wsi. Czasem, wpatrując się w fotografię, możemy odczuć ten stan wolności podczas wycieczki w góry i respekt, który budzi monumentalna przyroda. To wszystko i wiele więcej staram się zapisywać na moich fotografiach, żeby dzielić się tym ze wszystkimi, do których moje prace dotrą.
Skoro tu jesteś, zapraszam Cię do przejrzenia mojego portfolio, śledzenia moich mediów społecznościowych i oczywiście do skorzystania z mojej oferty ;)
Back to Top